Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Відкрита першість міста Охтирка з ракетомодельного спорту серед учнівської молоді на кубок АТСК «Крила»
02.11.2018, 10:45

Відкрита першість міста Охтирка з ракетомодельного спорту серед учнівської молоді на кубок  АТСК «Крила»

27 жовтня 2018 року в с. Кардашівка Охтирського району були проведенні змагання з ракетомодельного спорту серед учнівської молоді на кубок АТСК «Крила». Змагання проводились згідно з правилами спортивного кодексу FAI. В категоріях моделей S-6A на особисто-командну першість та на S-7 (напівкопія) на особисту першість.

Відкрита першість міста Охтирка з ракетомодельного спорту проводились серед команд районів, міст, клубів, станцій юних техніків та інших зацікавлених організацій на особистісно-командну першість.

Визначення результатів змагань особистої першості в кожному класі моделей проводилось згідно набраних очок. Визначення командних результатів в класах моделей проводиться за найбільшою сумою набраних очок, отриманих двома учасниками від команди.

Після проведення змагання були підведенні підсумки за якими в категорії моделей S-6A команди Сумської районної станції юних техніків здобули перемоги, отримавши І та ІІІ командне місце. В особистісної першість в цій номінації здобули перемогу Петрівний І.П., керівник гуртка, посівши І місце та вихованець станції юних техніків Ніколаєнко Іван посівши ІІІ місце.

В категоріях моделей S-7(напівкопія) особисті першість здобули перемогу Ніколаєнко Іван – І місце та Степенко Володимир – ІІ місце, Сіробаба Максим – ІІІ місце.