Чемпіонат світу
23.08.2019, 12:15

Чемпіонат світу WYAC 2019 серед юнаків зі спортивної радіопеленгації.

У змаганнях взяли участь майже 150 учасників із 13 країн світу

З 30 червня по 3 липня на Вінниччині проходив чемпіонат світу WYAC 2019 серед юнаків зі спортивної радіопеленгації. Збірну команду України в чемпіонаті представляли 20 спортсменів, серед яких були й представники Сумської області. Єгор РЕДЬКА став чемпіоном світу в особистому заліку та здобув 2 золоті медалі в команді, а Єлизавета МИРОШНИЧЕНКО здобула золото та срібло в командному заліку.

У змаганнях брали участь спортсмени з Болгарії, Білорусі, Китаю, Хорватії, Чехії, Німеччини, Румунії, Польщі, Литви, Молдови, Словаччини, Словенії та України.

Довідково: Спортивна радіопеленгація – це військово-технічний вид спорту, суть якого полягає в оперативному пошуку замаскованих в лісовій місцевості радіопередавачів за допомогою приймача-пеленгатора в найкоротший час. Спортивна радіопеленгація зародилася в Данії і Англії відразу після Другої світової війни.

Цей вид спорту має велику оздоровчу цінність, що визначається перебуванням в природних умовах та позитивною дією природних факторів у сполученні з фізичною діяльністю. Спортсмен повинен бути хорошим легкоатлетом і орієнтувальником, мати великий запас різноманітних знань і навичок.

Категорія: Мої файли | Додав: sut-sumy
Переглядів: 258 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0